BŁONNIK Z ANANASEM + CHROM (+ CLA) OPINIA – CZY DZIAŁA??!!

Ponieważ dużo osób prosi mnie o opinię tabletek „Błonnik z ananasem + Chrom” (lub + CLA, gdyż dużej różnicy nie ma) postaram się coś naskrobać na temat tego suplementu, gdyż znam go bardzo dobrze.

Według producenta tabletki Błonnik z ananasem + Chrom bądź + CLA mają wspomagać odchudzanie. Jest to główne wskazanie użycia tego suplementu. Został on stworzony dla osób z wolną przemianą materii (metabolizmem).

Poza tym ma on również zmniejszać łaknienie.

Niestety moja opinia będzie troszkę negatywna, gdyż ten środek jest dobry, ale moim zdaniem na oczyszczanie organizmu. A czy działa na odchudzanie? według mnie i wielu opinii – NIE.

Błonnik z ananasem + Chrom (+ CLA) – opinia negatywna?

Błonnik z ananasem + Chrom Głównym jego składnikiem to błonnik. Ananas, chrom (albo CLA w przypadku drugiego suplementu tej samej firmy) to dodatkowe składniki o nieznaczących ilościach.

Błonnik jest ostatnio bardzo promowany i jest o nim bardzo głośno, jednak w praktyce jego zażywanie powoduje oczyszczenie organizmu z toksyn (choć to też zależy jaki błonnik się kupi).

Druga sprawa, którą chciałabym poruszyć to stosowanie preparatu „Błonnik z ananasem + Chrom„. Dla mnie jest to kompletnie niedorzeczne, żeby przyjmować 6-10 tabletek jakiegoś suplementu! a tak jest właśnie w przypadku Błonnika z ananasem.

Sama rzadko kiedy łykam jakieś tabletki, jeśli już się zdecydują to tylko te o naturalnym składzie i kiedyś dawkowanie to 1-2 tabletki dziennie, ale nie 10! to jest ewidentna przesada.

W dodatku tabletki te są dość duże, przez co trudno się je połyka. Tutaj fragment opinii jednej klientki z serwisu bangla.pl, która też to potwierdza:

…Są duże, ciężko się je połyka i w dodatku stają w gardle mimo dużej ilości wody. Ogólnie ani nie schudłam, ani przemiana materii się nie poprawiła. Po prostu nie zadziałały a w dodatku czułam się po nich źle. Jak przedmówczynię, bolał mnie brzuch i było mi mdło. Liczyłam, że zmniejszy się chociaż mój apetyt…

Jak widać mimo naturalnego składu skutki uboczne również się zdarzają stosując te tabletki. Myślę, że to przez chrom bądź cla, lecz mogę się mylić. Jeśli prześledzimy opinie na forum o błonniku z ananasem + chromem zobaczymy, że inne osoby również borykały się z efektami ubocznymi.

Cena jest niska, bo ok 20 zł, jednak jeśli bym miała dać radę to dużo lepiej zainwestować większe pieniądze w coś co działa, będziemy zadowoleni z naszej sylwetki oraz oczyszczonego organizmu.

African MangoNie chcę robić tutaj reklamy, ale jeśli bym miała coś polecić to głównie African Mango. (foto po prawej na szybko) Tutaj również mamy błonnik, ale nie jestem on głównym składnikiem tak jak w Błonniku z anansaem + Chromem. Główny składnik tutaj to ekstrakt z afrykańskiego mango, dzięki czemu suplement ten odchudza, a także oczyszcza organizm z toksyn, a nie tylko oczyszcza jak w przypadku samego błonnika.

Poza tym również zmniejsza apetyt i działa korzystnie na jeszcze kilka rzeczy na cholesterol. Nie chcę się rozpisywać, dlatego polecam poczytać na stronie producenta www.africanmagno.pl

Niestety tabletek tych nie kupimy w aptece, można je dostać wyłącznie z powyższej strony kupując bezpośrednio od producenta (przez co cena też jest dużo niższa). Choć tak jak wspomniałam cena niestety nie jest niska tego suplementu, ale tak jest w dzisiejszych czasach, że naturalne, dobre składniki i cała EKO żywność kosztują…

Add a Comment